Hakkımızda


Kozuva Şirketler Grubu iştiraki olarak kurulan  TSF GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞAAT MİMARLIK LTD. ŞTİ. “Gayrimenkul Geliştirme” konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Bölgemizdeki yoğun konut talebini doğru projelerle karşılayarak modern yaşam alanları inşa etme vizyonu ile kurulan TSF, projelerinde işlevsellik ve kaliteyi misyon edinmiştir. TSF Gayrimenkul 2013 yılından beri faaliyet gösterdiği sektörde, Trakya Bölgesi'nde bu güne kadar 400’ün üzerinde konut ve işyeri teslim etmiştir. Konusunda uzman mimar ve mühendislerden oluşan deneyimli kadrosu ile hizmet veren grubumuz farklı lokasyonlarda yapacağı çeşitli yatırımlar ile sizleri kalite ile buluşturmaya devam edecektir.

Neden Çerkezköy? Yeni çekim merkezi Çerkezköy;

Trakya'nın yeni trendi Çerkezköy, konumu itibari ile İstanbul'a ve Avrupa pazarına olan yakınlığı ile hem Trakya halkının hem de İstanbullular'ın önemli yerleşim bölgelerinden biri haline gelmekte.

Türkiye'nin çılgın projesi Kanal İstanbul'a, 3. köprüye ve 3. havaalanına olan yakınlığı ve bu üç projenin bölgeye kattığı değer tüm coğrafyanın hızlı gelişmesine katkı sağlarken Çerkezköy'ü yeni cazibe merkezi haline dönüştürüyor.

Çerkezköy'ün önümüzdeki 10 yıllık dönemde ağırlıklı olarak "sanayi kenti" görünümüyle birlikte ticaret, eğitim ve sağlık kurumlarının da yer alacağı önemli bir merkez olması hedeflenmekte. 5 yıl içerisinde faaliyete geçmesi beklenen hızlı tren projesi de bölgenin gelişimine büyük katkı sağlayacak.

İstanbul'daki sanayi tesislerinin bölgeye taşınmaya başlamasıyla daha da gelişen ve hızla göç alan Çerkezköy konutta da yeni yatırımların gözdesi olmakta. Sanayi yapılarının taşınmasıyla birlikte çalışanların da yerleşmesi bölgeye önemli bir nüfus hareketi kazandırmakta ve yeni konut alanlarının gelişmesinin önünü açmakta.


 

Misyonumuz


TSF Gayrimenkul'ü rakiplerinden ayıran en önemli niteliği engin sektör deneyimine sahip, alanında ve bölgesinde uzman şirketlerin iştiraki olması sayesinde bir inşaat sürecinin en hızlı ve sağlıklı şekilde ilerlemesi için gerekli adımların hepsini kendi bünyesinde atabiliyor olmasıdır.


Bölgemizdeki yoğun konut talebini doğru projelerle karşılayarak modern yaşam alanları inşa etme amacı ile kurulan TSF, projelerinde işlevsellik ve kaliteyi misyon edinmiştir.
 

Vizyonumuz


Engin deneyimi, profesyonel ekibi ve yenilikçi vizyonu ile TSF Gayrimenkul kısa süredeki güven veren gelişimini iş ahlakı proje veya daire sayısı ile değil sürekli müşteri memnuniyeti ile ölçmektedir. Şimdiye kadar edindiğimiz tecrübeyi herzaman bir sonraki projemizdeki hedeflerimize yansıtarak müşterilerimizi birikimlerimize ortak ediyoruz...